Gears & Guts

Gears & Guts iPhone 1.0.0

Wyścigi, zombie i tuning bryk w grze na iPhone i iPad

Gears & Guts to darmowa gra zręcznościowa na iOS. Zasiadamy za kierownicą samochodu z jednym celem: zlikwidować jak największe ilości zombie. Jeśli nadal lubisz proste gry z zombiakami w roli, to Gears & Guts Cię nie zawiedzie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zgrabne połączenie wielu elementów różnych gier
  • Wiele zombie do przejechania
  • Wartka akcja

Wady

  • Znów gra z zombie
  • Grafika nie powala

Dobry
7

Gears & Guts to darmowa gra zręcznościowa na iOS. Zasiadamy za kierownicą samochodu z jednym celem: zlikwidować jak największe ilości zombie. Jeśli nadal lubisz proste gry z zombiakami w roli, to Gears & Guts Cię nie zawiedzie.

Przejeżdżanie zombie jest ostatnio w modzie. To kolejna gra po Mutant Roadkill w tym klimacie od studia Glu Mobile. W Gears & Guts nie jesteśmy jednak ograniczeni jedną sztywną trasą. Całe zainfekowane miasto stoi przed nami otworem. W każdej kolejnej misji mamy do wykonania jakieś zadanie. Poznajemy nowe rodzaje niebezpiecznych i koszmarnie zdeformowanych zombie.

Aby podołać naszym obowiązkom zbawcy ludzkości, mamy do dyspozycji auto, które możemy cały czas ulepszać. Z przodu samochodu na masce możemy zamontować karabin maszynowy, aby unicestwiać bestie przed nami, a z boku auta przyczepić piłę mechaniczną, aby posłać do piekła to, czego nie udało nam się zastrzelić lub przejechać. Jeśli taka krwawa łaźnia nie przyprawia Cię o mdłości, taki wyścigi na iPhone i iPad w stylu gore przypadną Ci do gustu.

Możliwość ulepszania samochodu, beztroskie rozjeżdżanie tabunów zombie oraz wiele misji do wykonania to największe zalety gry Gears & Guts na iPhone i iPad. Nie jest to jednak gra dla zbyt wrażliwych osób, ani dla tych, którzy po dziurki w nosie mają już kolejnych gier z zombie w roli głównej.

Gears & Guts

Download

Gears & Guts iPhone 1.0.0

Opinie użytkowników o Gears & Guts